درباره ما

شرکت مهندسي ناب سازان پارسه ايرانيان با هدف معرفي و کاربرد جديدترين مصالح و تکنولوژي هاي روز دنيا در جهت رشد کيفي ساخت و ساز، رفع معضلات مرسوم در صنعت ساخت و ساز با هدف افزايش طول عمر دوره بهره برداري سازه ها و کمک به صنعتي سازي صنعت ساختمان، با بهره گيري از افراد متخصص و داراي تحصيلات دانشگاهي بالا پا به عرصه وجود نهاده است. با توسعه روز افزون دانش مهندسي پليمر و توليد مواد پيشرفته با داشتن خواص فيزيکي و مکانيکي فوق العاده مناسب کاربردهاي مختلفي را در سازه هاي متداول، متصور مي سازد.

عمده فعاليت هاي تخصصي اين شرکت در زمينه فروش و اجراي عايق هاي نانوپليمر پيشرفته براي مباحثي چون عايق بندي رطوبتي، عايق بندي صوتي و حرارتي با استفاده از فوم هاي پليمري پاششي، عايق بندي در برابر آتش با استفاده مواد پليمري پاششي، مقاوم سازي اجزاي سازه اي ساخته شده با مصالح، جايگزيني مواد پليمري جديد بجاي مصالح سنتي چون کاشي، سراميک و سنگ در مباحث زيباسازي با داشتن مزايايي چون قابليت ايجاد طرح هاي سه بعدي، رنگ بندي مختلف و طرح هاي دلخواه با داشتن خواص مکانيکي فوق العاده در برابر ضربه، ضد نفوذ آب و مقاومت عالي در برابر مواد شيميايي مي باشد.  

از جمله مکان هاي قابل استفاده جهت کاربرد اين مواد مي توان به ساختمان هاي مسکوني، هتل ها، ساختمانهاي اداري، مدارس و دانشگاه ها، بيمارستان ها، کارخانجات صنعتي، پالايشگاههاي نفت و گاز، صنايع پتروشيمي، تونل ها، سدها، کانال هاي انتقال آب، استخرها و حوضچه هاي آب، سکوهاي نفتي، بنادر و اسکله ها، صنايع کشتي سازي، صنايع هواپيما سازي و صنايع خودروسازي اشاره کرد.

ساير فعاليت هاي شرکت مربوط به ارائه خدمات مهندسي مي باشد. طراحي معماري ساختمان ها، طراحي دکوراسيون داخلي مطابق با نوآوري هاي روز دنيا، طراحي و محاسبات ساختمان ها، سوله هاي صنعتي و پل ها، طراحي و محاسبات تاسيسات مکانيکي و برقي و در نهايت اجرا و نظارت کليه خدمات مهندسي ذکر شده در فوق مي باشد.   

ذکر اين نکته ضروري است که شرکت ناب سازان به مدت ده سال، کليه کارهاي اجرا شده به منظور عايق بندي و زيباسازي را در صورت نقص در مصالح و يا اجرا گارانتي مي نمايد.

نظرات
    عنوان بلوک شخصی

    هر متنی دوست داشتید همراه با عکس و لینک می توانید در این بلوک قرار دهید.
    مثل شماره تماس
    یا لینک به صفحه خودتان در شبکه های اجتماعی

    021123456789